DOBRA PORA NA ODCZULANIE

Możliwość komentowania DOBRA PORA NA ODCZULANIE została wyłączona 36
DOBRA PORA NA ODCZULANIE
1 vote, 1.00 avg. rating (50% score)

diabetolog-krakow-5Coraz więcej ludzi cierpi na alergie, staje się to już powoli chorobą cywilizacyjną. Zwłaszcza wiosną, gdy zaczynają pylić rośliny, takim osobom jest bardzo trudno funkcjonować. Jak można „normalnie” żyć, gdy z nosa nieustannie cieknie, oczy łzawią, męczy kichanie a na dodatek stan skóry także bardzo się pogarsza? Jednym ze sposobów, oprócz zalecanych leków antyhistaminowych jest poddanie się odczulaniu.
Odczulania nie prowadzi się przy alergiach pokarmowych czy uczuleniu na leki, bo tych po prostu należy unikać. Odczulanie prowadzi się tylko na takie czynniki, których nie mamy szans uniknąć: pyłki roślin, odchody roztoczy, karaluchów, jad owadów, sierść zwierząt. Potrzebna w takim wypadku dobra szczepionka gdyż odczulanie polega na podawaniu choremu systematycznie stopniowo zwiększanych dawek alergenu, aby organizm nauczył się go tolerować i nie reagować uczuleniem. Dzięki takiej kuracji objawy ustępują albo ich nasilenie jest dużo mniejsze. Kurację zwykle przeprowadza się w „obojętnym” czasie, a wiec najczęściej zimą, gdy ewentualnych alergenów jest w powietrzu najmniej, polega to na przyjmowaniu serii podskórnych zastrzyków (kuracja jest niestety długotrwała: zwykle 3-5 lat, ale jej efekty są widoczne około 12 lat).

Tagi: osb stopfire, rozstępy biceps, zerwany triceps, Wiedzopedia, biceps 34cm, przeszczep łąkotki warszawa, docieplenie granulatem Radom, ra nails lakier hybrydowy, blog początkującego elektronika, durobet ceny, lpk110

Pozostałe artykuły o medycynie:

admin

View all contributions by admin

Similar articles