Odszkodowanie zdrowotne

Możliwość komentowania Odszkodowanie zdrowotne została wyłączona 25
Odszkodowanie zdrowotne
1 vote, 2.00 avg. rating (60% score)

Odszkodowanie zdrowotne (8)Nieszczęścia chodzą parami i niestety nieważne jak bardzo będziemy się starać nie zawsze uda nam się uniknąć wypadku. Warto zatroszczyć się zawczasu o odszkodowanie zdrowotne, które będzie nam przysługiwać w ciężkich chwilach.
Jeśli leczymy się w placówce która jest zakontraktowana z towarzystwem ubezpieczeniowym, to wtedy możliwe będzie bezgotówkowe rozliczenie zaistniałych kosztów leczenia. A gdy leczenie ma miejsce w placówce nie zakontraktowanej wtedy, aby uzyskać zwrot poniesionych kosztów ubezpieczony będzie musiał postępować zgodnie z procedurą.
Jeśli miejsce będzie miał wypadek lub choroba osoby podlegającej ubezpieczeniu zdrowotnemu i pojawi się konieczność hospitalizacji, wtedy osoba ta zobligowana jest do:
w terminie nie przekraczającym 30 dni do zgłoszenia zaistniałej szkody poprzez wypełnienie formularza
przedstawienia szczegółów powstania i przebiegu zdarzenia powodującego szkodę
postępowanie zgodnie z otrzymanymi zaleceniami
Koszty pobytu w szpitalu zostaną pokryte, jeśli osoba ubezpieczona otrzyma pisemną zgodę towarzystwa lub upoważnionego do tego lekarza.

Tagi: osb stopfire, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, przeszczep łąkotki warszawa, etykiety inspekcyjne na zamówienie, Minikoparka Gorlice, kreda sisa, złomowanie auta tarnobrzeg, lpk110, biceps 34cm, Szamba Betonowe Lesko, turnabol

Pozostałe artykuły o medycynie:

admin

View all contributions by admin

Similar articles