Ściąganie na studiach medycznych

1 138
Ściąganie na studiach medycznych
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

medycyna (30)Na studiach w wielu uczelniach dość popularne jest „ściąganie”. Chodzi oczywiście o przepisywanie pewnych treści z książek lub kartek innych kolegów, dzięki czemu można pomyślnie zdać test lub egzamin. Nie wygląda to jednak tak samo na studiach medycznych. Czy więc na nich ściąganie jest w porządku?

Oczywiście, że nie. Należy zdać sobie sprawę z tego, że medycyna jest taką dziedziną, która ma zapewnić korzyści reszcie społeczeństwa. Każdy lekarz ma obowiązek służyć dobrą radą i pomocą. Jeśli więc wcześniej ściągał na zajęciach i tylko w taki sposób zdał wszystkie egzaminy, nie jest dobrym specjalistom. Może wtedy narazić zdrowie, a nawet i życie swoich pacjentów. Uznaje się więc, że ściąganie na studiach medycznych jest wręcz absurdalnym zachowaniem, dlatego nie należy go powtarzać.

Studia medyczne nie są proste, jednakże mimo tego nie warto na nich ściągać. Lepiej samemu przyłożyć się do wszystkich egzaminów, aby zdać je i uzyskać odpowiedni wynik. Tylko w taki sposób można zostać dobrym specjalistą.

Tagi: Vademecum elektryka SEP, onlynails cennik, glutamina katowice, kubota l3200 cena, durobet ceny, mezoterapia vivaderm, etykiety inspekcyjne z datą, armatura łazienkowa Apavisa, internorm okno kf410, fluorokrzemian glinu, żwir siany ostrów

Pozostałe artykuły o medycynie:

admin

View all contributions by admin

Similar articles

1 Comment

  1. Katowice, Szczecin, Gdynia czwartek, Marzec 10th, 2016 at 01:27

    Jeszcze więcej takich wpisów!