Zabieg na brzuch? Endermologia!

Możliwość komentowania Zabieg na brzuch? Endermologia! została wyłączona 131
Zabieg na brzuch? Endermologia!
2 votes, 5.00 avg. rating (93% score)

domowe-sposoby-na-tradzik-3Kłopot z atrakcyjnym i estetycznym wyglądem brzucha najczęściej mają problem kobiet, zwłaszcza:

  • w okresie po ciąży, kiedy skóra traci swoją elastyczność
  • w okresie menopauzy, kiedy następują zmiany w funkcjonowaniu gospodarki hormonalnej
  • jeśli przez lata nie stosowana była właściwa dieta oraz aktywność fizyczna
  • cierpią na zespół metaboliczny

W powrocie do formy można natknąć się na liczne bariery. Trudno jest wymodelować brzuch samymi ćwiczeniami, dlatego też zaleca się, aby regularnie poddawać się specjalistycznym zabiegom. Do takich można zaliczyć między innymi endermologię.

Endermologia na brzuch – na czym polega?

Zabieg ten opiera się na masażu pod ciśnieniem. Tkanka tłuszczowa spala się szybciej, zanikają też drobne (świeże) rozstępy. Wszystko odbywa się dzięki specjalnemu urządzeniu wyposażonemu w głowicę i rolkę. To właśnie one wytwarzają podciśnienie, które zwija i rozwija fałdę skórną. Już po kilku seriach masażu można zauważyć naprawdę spektakularne efekty i poprawę wyglądu brzucha.

źródło: http://www.qclinique.pl/zabiegi/endermologia-lpg

Tagi: internorm okno kf410, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, redox extreme efekty, fluorokrzemian glinu, glutamina katowice, zeltiq Warszawa, Stojaki na ulotki - Brooklyn, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Tynk mozaikowy Lakma, etykiety inspekcyjne z datą

Pozostałe artykuły o medycynie:

admin

View all contributions by admin

Similar articles